Їдло

ЇDLO - це ідеальні страви для швидкого втамування голоду будь-де. Лише залийте ЇDLO окропом, ретельно перемішайте, закрийте замок, зачекайте протягом 10 хвилин і їжте - в офісі, на відпочинку, у горах чи на риболовлі, в далекій подорожі за кермом. ЇDLO однаково смакує як дорослим, так і дітям. Смакуйте здорову їжу в будь-яких умовах без зайвих зусиль та витрат часу.

gorgany.com

Найдинамічніша в Україні outdoor компанія, яка пропагує сучасне туристичне спорядження, найвищий рівень сервісу, професійну консультацію і надихає людей подорожувати. Команда Gorgany захоплюється подорожами і горами. Ми знаємо все про сучасне туристичне спорядження не лише з теорії, а й з власного досвіду та зі спілкування з розробниками і мандрівниками. Наші експерти можуть порадити як зібратися і на комфортний відпочинок з наметом на морі, і в похід у Карпати, і на сходження на Еверест. Для нас важливо, щоб люди мандрували сміливо і з гарним настроєм. Якщо хтось вагається, яке спорядження обрати чи невпевнений як воно поведе себе в реальних умовах, завжди можна запитати у наших працівників, хто вже випробував цю річ та які їхні враження.

huskysport.com.ua

Магазин туристичного спорядження безпосередньо від виробника. HUSKY - чешська компанія з широкою мережею магазинів по всій Європі. Магазин є представником таких брендів як: BLACK DIAMOND, BRUBECK CHALK GSI OUTDOORS HAPPY ELK HUSKY LAFUMA LIFEVENTURE LIGHT MY FIRE MILLET OPTIMUS THERMOS SCOUTING

Веломагазин-майстерня

Продаж та ремонт велосипедів. Великий вибір одягу та аксесуарів для велоспорту.

Гамаки від Shava Hamak стильні, комфортні, легкі і надійні, підходять на всі випадки життя. Вони виготовлені з високоміцної тканини Rip-Stop і володіють рядом переваг: зносостійкість, водотривкість, вітронепроникність, морозостійкість, підвищена стійкість до механічних впливів, стійкість кольору, легкість.                    Завдяки армуванню ниток в складі тканини, гамак НЕ прорветься при випадковому або незначному пошкодженні полотна, що підвищує термін його експлуатації.                    Підвіска гамака здійснюється за допомогою Paracord, який на відміну від інших систем кріплення має невелику вагу і високу міцність на розрив.

Магазин «АКС»

широкий вибір військової форми та спорядження, камуфляж. В асортименті також сувенірна зброя, берци, рюкзаки та термобілизна на вибір.