Наші спонсори та співорганізатори – race.if.ua

Їдло

ЇDLO - це ідеальні страви для швидкого втамування голоду будь-де. Лише залийте ЇDLO окропом, ретельно перемішайте, закрийте замок, зачекайте протягом 10 хвилин і їжте - в офісі, на відпочинку, у горах чи на риболовлі, в далекій подорожі за кермом. ЇDLO однаково смакує як дорослим, так і дітям. Смакуйте здорову їжу в будь-яких умовах без зайвих зусиль та витрат часу.

gorgany.com

Найдинамічніша в Україні outdoor компанія, яка пропагує сучасне туристичне спорядження, найвищий рівень сервісу, професійну консультацію і надихає людей подорожувати. Команда Gorgany захоплюється подорожами і горами. Ми знаємо все про сучасне туристичне спорядження не лише з теорії, а й з власного досвіду та зі спілкування з розробниками і мандрівниками. Наші експерти можуть порадити як зібратися і на комфортний відпочинок з наметом на морі, і в похід у Карпати, і на сходження на Еверест. Для нас важливо, щоб люди мандрували сміливо і з гарним настроєм. Якщо хтось вагається, яке спорядження обрати чи невпевнений як воно поведе себе в реальних умовах, завжди можна запитати у наших працівників, хто вже випробував цю річ та які їхні враження.

huskysport.com.ua

Магазин туристичного спорядження безпосередньо від виробника. HUSKY - чешська компанія з широкою мережею магазинів по всій Європі. Магазин є представником таких брендів як: BLACK DIAMOND, BRUBECK CHALK GSI OUTDOORS HAPPY ELK HUSKY LAFUMA LIFEVENTURE LIGHT MY FIRE MILLET OPTIMUS THERMOS SCOUTING

Веломагазин-майстерня

Продаж та ремонт велосипедів. Великий вибір одягу та аксесуарів для велоспорту.

Гамаки від Shava Hamak стильні, комфортні, легкі і надійні, підходять на всі випадки життя. Вони виготовлені з високоміцної тканини Rip-Stop і володіють рядом переваг: зносостійкість, водотривкість, вітронепроникність, морозостійкість, підвищена стійкість до механічних впливів, стійкість кольору, легкість.                    Завдяки армуванню ниток в складі тканини, гамак НЕ прорветься при випадковому або незначному пошкодженні полотна, що підвищує термін його експлуатації.                    Підвіска гамака здійснюється за допомогою Paracord, який на відміну від інших систем кріплення має невелику вагу і високу міцність на розрив.

Магазин «АКС»

широкий вибір військової форми та спорядження, камуфляж. В асортименті також сувенірна зброя, берци, рюкзаки та термобілизна на вибір.

Центр Рафтингу

Центр Рафтингу - це команда однодумців-спортсменів, яка надає можливість туристам поринути у вир захоплення, адреналіну та перемог. Наша ціль - створювати позитивні емоції та поширювати інформацію про користь активного туризму: рафтингу, сплавів, походів, спелеомандрівок, скелелазання. Наша мета - створити максимально наближені до побажань замовника умови активного відпочинку. Наші основні принципи - це відповідальність у виконанні замовлень, клієнтоорієнтованість у перемовинах, непорушність в питаннях безпеки. Наша основна цінність - це сформований за роки колектив позитивних інструкторів-спортсменів, на який завжди можна покластися.

Всеукраїнська Федерація Рафтингу

Громадська організація "Всеукраїнська Федерація Рафтингу" ("ГО ВФР") створена на базі Центру Рафтингу в березні 2016 року. Збори засновників Федерації призначили Трегубенко Юру Президентом ГО "ВФР". З цього часу Федерація веде важкі перемовини з Міжнародною Федерацією Рафтингу про членство. Основна проблема - це відсутність рафтингу в реєстрі неолімпійських видів спорту Міністерства Молоді та Спорту.