Відгуки учасників – race.if.ua

Відгуки учасників

   Усім хто відав частину себе, для створення позитивної душі перегонів #IFrace_2017, присвячується….))

О, Люди! темні ви безумці 

Куди поспішаєте в ночі ???

Творці Герої Однодумці

Хай Вас обстежать лікарі!

  Кажуть “кожному своє”. Свої падіння і злети, свої захоплення, свій шлях у житті, своя радість… Ми радієм, що мали змогу завітати до франківських друзів, на пригодницькі перегони #IFRace!!! Ми радіємо, що забутий гаманець по який повертався #Артем_Слотін , не завадив вистигнути забігти на останніх хвилинах у вагон. Ми радіємо, що кропива яка попекла руки ноги і обличчя, час від часу закінчувалась))) Ми радіємо що погода була як раз, і дощ почався на при кінці гонки, та закінчився до закриття.

  Ми радіємо, що організатори при постановці контрольних пунктів дали волю фантазії, розмістивши їх на островах, печерах, гротах, серед кропиви, у трубах, під мостами. До яких шляхи лежали через “амазонські хащі” Франківщини, річки, болота, поля соняшників та сої, а за радість, від лінії прихованих КП по потячку, окремий уклін))) Ми радіємо що технічно, дистанція дала змогу розігнати сіру речовину в голові, зібравши 37 КП за 9 год. подолавши 52 км. Ми, дуже раділи чашці кави від чудових суддів на одному з тех. етапі. І звичайно, ми неймовірно раді були зустріти усіх наших бігових друзів, і набути нових, відчути їх підтримку та енергію, що заряджує наші батареї для наступних шалених пригод)))

Команда #raramuri дякує за мішок за цей вагон радості, до нових зустрічі)))))))) #raramuriua #сапаємнавсігроші #упоритітащасливі #IFrace_2017 #altraruningua​

Ryslan Filipovych
Raramuri

    Хочеться дуже подякувати організаторам гонки та всім причетним за чудову можливість познущатись над собою 🙂 Це не просто стандартні слова, які зазвичай пишуть, нам реально дуже сподобалось, особливо тех. етапи в яких ми брали участь вперше у житті та те, як потрібно було взяти КП в печерах )) Якщо порівнювати з горгани рейс, то КП знаходити нам було важче, всі навіть не зібрали, зате дізнались дещо нове у своєму краю 🙂

‎Roman Soroka‎
MTB bike specialized team

Просто хочеться ще!!!!!!!!!!!

       Пройшов цілий тиждень після IF-Race і ми вже всі знову заглядаємо у календар, щоб кудись бігти, десь лазити, щось шукати! Хочемо знову пригод, змагань, емоцій, приємних спогадів!

    У мене було велике бажання прийняти участь у IF-Race 2017. Та все складалося так, що … коротше ніяк)))) І я вже змирився. Але ті думки все лізли в голову і лізли… Дозволити собі сидіти вдома на дивані і знати, що тут, зовсім поряд, зібралися божевільні люди, які радіють життю, насолоджуються атмосферою змагань, бігають, стрибають, заряджаються та заряджають позитивом…. Це щось страшне!!!!!! А потім ще фотографії, які той Facebook, ніби спеціально, заліпить тобі всю стрічку новин! Це взагалі капець))))) Що ж робити????? До старту два дні! Бігаю по хаті)))) Паніка! Я просто написав Maria Shuper “Привіт)”. Не знав навіть що писати. І вже на наступний день, ввечері, “божевільна” Машка була в Івано-Франківську. А ще на наступний, ми знову, як колись давним-давно)))), готувалися до старту.

   Хочеться висловити велику подяку команді організаторів за класні змагання! Дистанція була дуже різноманітна, насичена. Було дійсно цікаво! Відчувалося, що організатори вклали частинку себе, для того, щоб ми змогли насолодитися святом!!!!! Очікуємо ще таких стартів. Бо дуже хочеться!!!

       P.S. Попри те, що ми зайняли друге місце, кубок зараз в мене вдома. Артём Слотин, Ryslan Formanyk я його просто так не віддам))))))) Він мені сподобався)))))))

Vasyl Bodnaruk
FunKarpaty
Гонка була шикарною - сподобалося все!! хочу ще!!
Andriy Golcha
Тоторо
Дивно, що так мало було вело команд. Мабуть всі в парку катались, селфі фоткали)))
Eugenii Favn
Тоторо